Yükleniyor...

SEZON SONUNA KADAR ANLAŞTILAR

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlüğe Bülent Demirkanlı'yı getirdi

19 Mart 2019 Sal 17:38 9114

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Trabzon’un deneyimli antrenörlerinden Bülent Demirkanlı’yı getirdi. Demirkanlı, sezonu sonuna kadar Trabzon ekibini çalıştıracak.

 

 

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Trabzon’un deneyimli antrenörlerinden Bülent Demirkanlı’yı getirdi. Demirkanlı, sezonu sonuna kadar Trabzon ekibini çalıştıracak.

 

Hekimoğlu Trabzon Başkan Vekili Suat Hekimoğlu, Bülent Demirkanlı'nın teknik direktörlük görevine gelmesiyle ilgili şunları söyledi:

 

“Bülent Hoca geçmişi başarılarla dolu bir teknik adam. Kendisinin Kulübümüzde başarılı olacağından kuşkumuz yok. Bülent Demirkanlı’nın şampiyonluk kariyerine Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü'nü de eklemesini istiyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.”

 

Demirkanlı da yaptığı açıklamada, yönetim kuruluna kendisine bu görevi layık gördükleri için teşekkür etti. Tecrübeli hoca, "Benden önce bu kulüpte görev yapan Sadi Tekiloğlu ve Ahmet Özen hocalarıma teşekkür ediyorum. Onlardan aldığımız bu bayrağı daha üst seviyelere taşımanın gayreti içinde olacağım. Hekimoğlu Trabzon yönetim Kurulunun ve camianın beklentilerini iyi biliyorum. Bu beklentileri boşa çıkarmamak için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. İnşallah şampiyonluk kupasını Trabzon şehrine getireceğiz “ dedi.

 

En Son Haberler Tümü

Uruguay - Ekvador

Rosenborg - Valerenga

NBA'DE TAKAS GERÇEKLEŞTİ

CONTE TALİMATI VERDİ

Dinamo Brest - Gomel

Albacete - Mallorca

Bodo / Glimt - Stromsgodset

Bryne FK - Vidar

Halmstad - Mjallby

EIF Ekenas - Oulu

LAMPARD ONU İSTİYOR

KARAR VERECEK

KAMPA KATILACAK

BELİRSİZLİK DEVAM EDİYOR

MİLLİLER EĞLENDİ

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.