Yükleniyor...

SEZON SONUNA KADAR ANLAŞTILAR

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlüğe Bülent Demirkanlı'yı getirdi

19 Mart 2019 Sal 17:38

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Trabzon’un deneyimli antrenörlerinden Bülent Demirkanlı’yı getirdi. Demirkanlı, sezonu sonuna kadar Trabzon ekibini çalıştıracak.

 

 

Hekimoğlu Trabzon, teknik direktörlük görevine Trabzon’un deneyimli antrenörlerinden Bülent Demirkanlı’yı getirdi. Demirkanlı, sezonu sonuna kadar Trabzon ekibini çalıştıracak.

 

Hekimoğlu Trabzon Başkan Vekili Suat Hekimoğlu, Bülent Demirkanlı'nın teknik direktörlük görevine gelmesiyle ilgili şunları söyledi:

 

“Bülent Hoca geçmişi başarılarla dolu bir teknik adam. Kendisinin Kulübümüzde başarılı olacağından kuşkumuz yok. Bülent Demirkanlı’nın şampiyonluk kariyerine Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü'nü de eklemesini istiyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.”

 

Demirkanlı da yaptığı açıklamada, yönetim kuruluna kendisine bu görevi layık gördükleri için teşekkür etti. Tecrübeli hoca, "Benden önce bu kulüpte görev yapan Sadi Tekiloğlu ve Ahmet Özen hocalarıma teşekkür ediyorum. Onlardan aldığımız bu bayrağı daha üst seviyelere taşımanın gayreti içinde olacağım. Hekimoğlu Trabzon yönetim Kurulunun ve camianın beklentilerini iyi biliyorum. Bu beklentileri boşa çıkarmamak için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. İnşallah şampiyonluk kupasını Trabzon şehrine getireceğiz “ dedi.

 

En Son Haberler Tümü

İNANILMAZ KAR

ŞAŞKIN TARAFTAR

COCU GERÇEĞİ

ANTERNATİFLER ARASINDA

CEZASI ONANDI

100. MAÇINA ÇIKACAK

UEFA AVRUPA LİGİ HAFTANIN 11'İ

AÇIKLAMA YAPTI

BÜYÜK İLGİ

YENİ ALEX DE SOUZA

MEDEL İSTİYOR AMA...

AVANTAJ ELİNDE

İNGİLTERE'YE DÖNÜYOR

BEŞİKTAŞ İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

BÜYÜK TEPKİ

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.