Yükleniyor...

Taraftara destek

Fenerbahçe, Konyaspor maçında ceza alan taraftarlara hukuki destek verecek

03 Mart 2023 Cum 16:27

Süper Lig'de 23. hafta erteleme maçında Fenerbahçe, Konyaspor'u 4-0 yendi. TFF, maç sırasında yapılan tezahüratlar nedeniyle sarı lacivertli kulübü PFDK'ya sevk etti.

 

Fenerbahçe, Konyaspor maçında ceza verilen taraftarlara Fenerbahçeli avukatlarla destek vereceğini açıkladı.

 

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Kulübümüz, resmi akredite derneklerimizden biri olan Hukukçu Fenerbahçe Derneğimiz ile koordineli olarak çalışmalara başladı. Bu bağlamda ülke genelindeki 40 Fenerbahçeli avukatla hukuki destek verilmektedir." ifadeleri yer aldı.

 

Fenerbahçe'nin açıklamasının tamamı

 

"Fenerbahçemizin geçtiğimiz hafta sonu Arabam.com Konyaspor ile oynadığı maçta tribünlerde yaşanan bazı tezahüratlar sonrasında taraftarlarımıza 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair kanun kapsamında “spor müsabakalarını seyirden men” tebligatları gelmeye başlamıştı.

 

Süreci yakından takip eden Kulübümüz, resmi akredite derneklerimizden biri olan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneğimiz ile koordineli olarak çalışmalara başladı. Bu bağlamda ülke genelindeki 40 Fenerbahçeli avukatla hukuki destek verilmektedir.

 

Değerli taraftarlarımızın, kendilerine gelen tebligatlar ile ilgili hukuki sürecin takibi için aşağıda yer alan mail üzerinden bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

 

Taraftarlarımızın bilgisine sunarız."

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.