Yükleniyor...

TARTIŞMALAR BÜYÜYOR

Terim'den Koç'a videolu yanıt!

20 Eylül 2019 Cum 09:02 9239

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fatih Terim'i hedef alarak “Sicili bozuk biri” demişti. Terim ise Şampiyonlar Ligi'nde Club Brugge ile oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında “Burası sicilin, paranın, nüfuzun, reklamın geçtiği yerler değil. Burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım” diyerek tartışmayı daha da alevlendirmişti. Bununla yetinmeyi düşünmeyen tecrübeli teknik adam, Koç'a bir de video ile yanıt vermeyi planlıyor.

 

Terim’in, Şampiyonlar Ligi’ndeki Real Madrid ve PSG gibi dev rakiplere karşı mücadeleyi kast ederek, “Maçlar masa başında değil, sahada kazanılır” demesini, Süper Lig’e bir gönderme olarak düşünen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, tecrübeli hocaya, “Sicili bozuk biri” diye seslenmişti.

 

İlk olarak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz“İnsanla hayvanı ayıran edeptir” diyerek Koç’a tepkisini ortaya koydu. Sonrasında sözü, Fatih Terim aldı...

 

İLK AÇIKLAMA BELÇİKA’DA

 

Brugge maçının ardından basın toplantısında gelen soru üzerine açıklama yapan Terim, “Burası sicilin, paranın, nüfusun, reklamın geçtiği yerler değil. Burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım isterseniz. Daha sonra bakarız, değerse cevabını veririz” ifadelerini kullandı.

 

Ancak Fatih hocanın tepkisi bu ifadelerle sınırlı kalmayacak.

 

YENİ BİR VİDEO HAZIRLIĞI

 

Fanatik'te yer alan habere göre; tecrübeli hoca, takımını şimdiden 2 hafta sonraki Fenerbahçe derbisine hazırlamaya başladı. Terim, görkemli bir zaferle birlikte, en iyi cevabın sahada verileceğini düşünüyor. Fatih hoca cezası nedeniyle derbide kulübede olmayacak. Takımını locadan takip edecek. Ancak büyük ihtimalle sosyal medyadan yayınlayacağı bir videoyla, Ali Koç’un sözlerine çok daha ağır bir karşılık verecek.

 

CENGİZ İÇİN PFDK TEHLİKESİ

 

Fatih Terim için “Bir insanın sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir” dedikten iki gün sonra “Sportmenliğe aykırı açıklamaları” gerekçesiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevkedilen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz sert bir karşılık vermişti. “İnsanla hayvanı ayıran edeptir. Edebimi bozmak istemiyorum” diyen Cengiz’in de PFDK’ya sevkedilmesi bekleniyor. Başkan geçen yıl Fenerbahçe maçı sonrası iki ayrı açıklamasından dolayı toplamda 150 gün ceza almıştı.

 

En Son Haberler Tümü

IRKÇILIĞA KARŞI PAYLAŞIM

TRANSFER HABERİ

SAĞLIK KURULU KABUL ETMEDİ

İSİM ÖNERİSİ

TALİPLERİ ARTIYOR

ZALGİRİS, STEVE VASTURİA'YI TRANSFER ETTİ

SENEGALLİ 200 İŞÇİYE YARDIM

14 GÜN TECRİT ALTINDA KALACAK!

BURSASPOR, GEORGE FLOYD İÇİN DİZ ÇÖKTÜ

PORTEKİZ LİGİ BAŞLIYOR

KOMŞUDAN SAĞ BEK

MALCOLM DELANEY, OLİMPİA MİLAN'DA

MARTİNEZ ADIM ADIM BARCELONA'YA

SİVASSPOR'DA TESTLER NEGATİF

KOLONYA VE DEZENFEKTAN SATIŞI

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.