Yükleniyor...

Temsili maç yapılacak

Adana Demirspor Fiorentina ile temsili maç yapacak

14 Şubat 2023 Sal 14:29

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) verilerine göre 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Depremler Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay başta olmak üzere diğer pek çok ilde ağır yıkıma neden oldu. Binlerce vatandaşımız hayatını kaybederken, binlercesi ise yaralandı.

 

Adana Demirspor, Fiorentina ile temsili maç yapacak

 

Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor, depremzedeler için temsili maçlar oynayacağını açıkladı. "Yaralarımızı hep birlikte sarmak üzere organize ettiğimiz Temsili Maçlarımızda deprem bölgesi için tek yürek oluyoruz" ifadelerini kullanan Adana ekibi, bu kapsamda ilk maçın Fiorentina ile olacağını duyurdu.

 

Gelir AFAD'a gidecek

 

Herhangi bir fiziki karşılaşma olmayacağını açıklayan Adana Demirspor, elde edilen bilet gelirinin AFAD'a bağışlanacağını ifade etti. Temsili karşılaşmanın biletleri bu akşam saat 19.40'da satışa sunulacak.

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.