Yükleniyor...

TRABZONSPOR SON ŞANSI

Ali Koç rest çekti

23 Nisan 2019 Sal 13:17 9302

Alanya yenilgisi için, “Çok vahim bir durum. Sorumlular bunun hesabını verecek” diyen başkan, soluğu Samandıra Tesisleri’nde aldı. Ali Koç, Ersun Yanal ile özel bir toplantı gerçekleştirdi. Saat 16.10’da başlayan görüşme, 18.15’te bitti. İdmanı izlemesi beklenen başkan, toplantı sonrası tesisleri terk etti. Koç’un, Yanal’a, “Trabzonspor maçı son şansın” restini çektiği öne sürüldü.

 

Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe’de kabus bir türlü bitmiyor. Sarı- Lacivertliler, Alanya deplasmanında 1-0 kaybetti, tarihi fark yiyebilirdi. Son 6 maçından sadece 8 puan toplayabilen Kanarya’da başkan Ali Koç sonunda duruma el koydu. Takımın Alanya performansı için, “Çok vahim bir durum. Gereken yapılacak. Sorumlular bunun hesabını verecek” diyen başkan Koç, dün Samandıra Tesisleri’ne çıkarma yaptı.

 

Oyuncuları es geçti

 

Ali Koç’un gelişi sonrası saat 17.00’de başlaması planlanan antrenman ertelendi. Başkan, Ersun Yanal ile özel bir toplantı yaptı. Olağanüstü buluşma planlanandan çok daha uzun sürünce, idman Yanal’sız başladı. 16.10’da görüşme için odaya giren ikili, 18.15’te toplantıyı noktaladı. Ali Koç’un antrenmanı seyredip, oyunculara da sert uyarılarda bulunması bekleniyordu. Ancak böyle olmadı. Başkan, Yanal ile yaptığı toplantının hemen ardından antrenmanı seyretmeyip, tesisleri terk etti.

 

Moralsiz bir şekilde idmana

 

Kulüpten 2 saatlik olağanüstü toplantıyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Ancak iddialara göre Ali Koç, Ersun Yanal’a son uyarısını yaptı. Başkanın, cumartesi günü Kadıköy’de oynanacak Trabzonspor maçının kazanılmaması halinde, görevine son verileceği mesajını deneyimli teknik adama ilettiği öne sürüldü. Toplantıdan son derece moralsiz bir şekilde çıkan Ersun Yanal, sahaya giderek devam eden antrenmanın son bölümünde takımın başında yer aldı.

 

5.kez yenilgi çift hane

 

Fenerbahçe, 29. haftalar itibariyle tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor. Sarı- Lacivertliler, Alanya’ya kaybederek bu sezon ligde 10. kez mağlubiyet yaşadı. Kanarya böylece 5. defa mağlubiyet sayısında çift haneli sayıya ulaştı. Fenerbahçe, 1987-88 sezonunda 13 kez sahadan yenilgiyle ayrılmıştı. Bitime 5 hafta kala, bu kötü rekorun egale edilme ihtimali bulunuyor.

 

 

En Son Haberler Tümü

TRANSFER GERÇEKLEŞTİ

1-1

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

1-0

ANLAŞMA SAĞLANDI

ASHLEY COLE FUTBOLU BIRAKTI

SENEGALLİ FORVET

ORTA SAHAYA TAKVİYE

KASIMPAŞA - TRABZONSPOR

REST ÇEKTİ

KESENİN AĞZI AÇILDI

BAŞ BELASI

BİR ŞOKTA MANİSASPOR'A

BAYERN GÖZÜNÜ DİKTİ

MAAŞIN KATINI TEKLİF ETTİK

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.