Yükleniyor...

Trabzonspor

Fırtına nefes aldı

27 Mayıs 2023 Cts 12:25 9219

Trabzonspor'da bu sezonun ikinci yarısından sonra yaşanan ekonomik sıkıntılarda sona gelindi. Birçok yabancı futbolcunun alacakları nedeniyle kulübe ihtar çekmesiyle sıkıntılı günler yaşayan bordo-mavili yönetim; sponsorlar, bağışlar ve yönetim kurulu katkılarıyla bu borçların büyük bir çoğunluğunu ödedi.

 

Ertuğrul Doğan'ın başkan olmasından sonra başlanan ödemelerin 23 milyon euroluk bölümünün ödendiği, kalan 2 milyon euroluk bölümünün de ay sonuna kadar ödeneceği belirtildi.

 

Sıra transferde

 

Önceki gün 1461 Trabzon'un Vanspor ile oynadığı Play-Off maçını izleyen ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Ertuğrul Doğan, ödemeler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Doğan'ın, futbolcuların daha önce alacakları nedeniyle ihtar çekmek için yaptığı hazırlıkları sonlandırmasıyla rahat bir nefes aldıklarını, bundan sonra yapılacak sponsor görüşmelerinin sonuçlandırılmasıyla transfer çalışmalarına başlayabileceklerini söylediği belirtildi.

En Son Haberler Tümü

Bir ayrılık daha

Tete kadroda

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Yeni dönem başlıyor

Yollar ayrıldı

Son durumu belli oldu

Namağlup devam ediyoruz

Ateşleyici güç

5 yıl daha

Servet ödenecek

Altay

Milli Takımlar

Akyazı'da 'Fırtına' koptu

Beşiktaş

Fenerbahçe 4'te 4 yaptı

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.