Yükleniyor...

ÜLKEDEN ÇIKMASINA İZİN VERİLMİYOR

Giuliano'nun transfer bilmecesi

14 Eylül 2020 Pzt 17:41 9818

Suudi Arabistan'da yaşanan olan dünya futbolunda daha önce eşine pek de rastlanılmayan bir durum. Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Giuliano'nun takımdan ayrılmak istemesi ve kulübünün bunu engellemeye çalışma yöntemi büyük bir krize neden oldu.

 

Fenerbahçe'den Al Nassr'a transfer olduktan sonra ilk senesinde şampiyonluk yaşayan ve mutlu olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu bu sezon ise takımdan ayrılmak istiyor. Avrupa'dan teklif alan oyuncunun kulübüyle olan sözleşmesini FIFA'ya giderek feshetmeye çalıştığı ve ülkeden ayrılarak yeni takımına imza atmak istediği iddia edildi.

 

Al Nassr tüm bu gelişmeler nedeniyle oyuncunu Suudi Arabistan'dan ayrılışına vizesini iptal ederek engel oldu. Giuliano'nun anlaştığı kulübün emirleriyle hareket ettiğini öne süren Suudi Arabistan kulübünün bu tavrı tartışmalara neden oldu.

 

Fenerbahçe'ye geri döneceği konuşulan Giuliano'nun transferindeki anlaşmazlığın yakın zamanda çözülmesi bekleniyor. Oyuncunun ülke dışına çıkamaması ve adeta ülkede rehin bir vaziyette tutulması sürecinin uzaması halinde Brezilya'nın ülkede bulunan büyük elçiliğinin devreye gireceği aktarıldı.

En Son Haberler Tümü

TÜRKİYE'YE GELİYOR

1 YILLIK ANLAŞMA

TRANSFER OLACAK MI?

DEPLASMANDA KAYIP

2-5

34.6 MİLYON EURO

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALANDI

5 YILLIK SÖZLEŞME

1 AY YOK

TEKLİF REDDEDİLDİ

1 YILLIK İMZA

OZAN'IN CEZASI BELLİ OLDU

SÜPER LİG

UEFA AVRUPA LİGİ

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.