Yükleniyor...

ÜSTÜNE DEĞİL YANINA BASTI

Rapor ortaya çıktı

11 Şubat 2019 Pzt 20:54 9131

Galatasaray-Trabzonspor maçında verdiği kararlarla gündem olan hakem Ümit Öztürk'ün maç raporları ortaya çıktı. Öztürk'ün en çok tartışılan kararlarından biri olarak görülen Ekuban'ın pozisyonu için "penaltı için yeterli değildi" ifadesini kullandığı belirtildi.

 

 

Galatasaray-Trabzonspor maçında verdiği kararlarla olay olan hakem Ümit Öztürk'ün mücadele ile ilgili savunması ortaya çıktı. Öztürk, derbideki kararlarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

 

İşte Sporx'te yer alan Ümit Öztürk'ün savunmasından öne çıkanlar;

 

  • -Galatasaray - Trabzonspor maçının olaylı hakem Ümit Öztürk, MHK ile yaptığı görüşmede Nagamoto'nun ifadeleriyle ilgili soruya "Çok gürültülüydü ve duymadım" cevabını verdi.

 

  • -Ümit Öztürk, MHK ile yaptığı değerlendirmede; tartışılan penaltı pozisyonu için; "Marcao - Ekuban'ın pozisyonunda ayağının üzerine değil, kenarına bir temas gördüm, yapılan temas penaltı için yeterli değil." savunmasını yaptı.

 

  • -Bu arada MHK yetkilileri, Diagne'nin arkadan yaptığı müdahaleye sarı kart verilmemesi konusunda da hakemin, benzer pozisyonda maçın ilk yarısında Trabzonsporlu bir futbolcuya da kart değerlendirmemesi yapmamasına dikkat çektıler.
 

En Son Haberler Tümü

FLAŞ GÖNDERME

MESSİ RESİTALİ

HODRİ MEYDAN DEDİ

PARİS'DEKİ HIRSIZLIK VAKALARI BİTMİYOR

DENİZLİ'DEN MAÇ SONU AÇIKLAMASI

MAÇ ERTELENDİ

SPORDB TAKIM İSTATİSTİK BİLGİSİ

TOTTENHAM YARA ALDI

ÇİN SÜPER KUPASI'NIDA KAZANDI

HEDEF PLAY OFF

UZMANI AÇIKLAMA YAPTI

HATASININ FARKINDA

KRİTİK 3 PUAN

ŞİMDİDEN BAŞLADI

DERT YANDI

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.