Yükleniyor...

YENİ KISITLAMALAR

Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanmaya devam edecek

17 Kasım 2020 Sal 20:11 10168

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, salgın ile ilgili alınan kararlar hakkında konuştu.

 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları:

 

"Sağlık altyapımızın ve sağlık çalışanlarının sınırlarını zorlamadan, temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyarak devam etmemiz lazım. Devlet olarak kısa çalışma ödeneği ve sosyal yardımlara kadar milletimizin yayındayız"

 

"Haftasonları saat 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma yasağı olacak. Okullar yıl sonuna kadar online olarak devam edecek. AVM, marketler ve berberlerin faaliyetleri saat 10.00 ile 20.00 arasında sınırlanacak. Sinemalar kapalı kalacak. Restaurant ve kafeler sadece paket servis olarak çalışma yapılacak. Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanacak. Halı saha faaliyetleri bir süre sonlandırılacak. 65 yaş ve üstü için uygulanan belirli saatlerde sokağa çıkma uygulaması, çalışanlar hariç olmak üzere 20 yaş altına da teşmil edilecek"

En Son Haberler Tümü

DİOP HAYATINI KAYBETTİ!

2-0

SÜPER LİG'DE BİR AYRILIK DAHA

İLKİ YAŞADI

12 DEV ADAM SİFTAH YAPTI

SÜPER LİG

FENERBAHÇE

DENİZLİSPOR MAÇINDA YOK

KASIMPAŞA MAÇINDA YOK

2-0

GALATASARAY

TARİHİ GALİBİYET

113 MAÇ SONRA GELEN SEVİNÇ

FUAT ÇAPA GALİBİYETLE DÖNDÜ

1-0

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.