Yükleniyor...

Yeni Malatyaspor açıkladı

"2 oyuncunun vefasızlığını asla unutmayacağız"

15 Şubat 2023 Çrş 12:05 9106

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) verilerine göre 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Depremler Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay başta olmak üzere diğer pek çok ilde ağır yıkıma neden oldu. Binlerce vatandaşımız hayatını kaybederken, binlercesi ise yaralandı.

 

Kalecisini kaybetti

 

Bu depremde Yeni Malatyaspor da kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'ı kaybetti. Daha sonra Yeni Malatyaspor, TFF 1. Lig'den çekilme kararı alındığını duyurdu.

 

"2 oyuncunun vefasızlığını asla unutmayacağız"

 

Yeni Malatyaspor, iki oyuncunun sözleşmesinin feshedildiğini ve vefasızlık yaptıklarını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, deprem nedeniyle ödemelerin geciktiği ve oyuncuların da tek taraflı bir şekilde sözleşmelerini feshettikleri ifade edildi. Yeni Malatyaspor'un açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

 

"İlimizde yaşanan deprem sonrasında çok büyük bir afetin içerisinde kaldık. Futbolcumuz Ahmet Eyüp Türkaslan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık ve bu süreçte ligden çekilme kararı aldık.13.02.2023 Pazartesi günü ödemesi yapılacak olan ancak deprem dolayısıyla geciken ödemeleri beklemeyen Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül, kulüplerine ve bu şehre büyük bir vefasızlık yaparak, sözleşmelerini tek taraflı olarak fesih ettiler. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan şu dönemde yaptıkları bu vefasızlığı asla unutmayacağız."

En Son Haberler Tümü

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Geri döndü

Elif Elmas, Liverpool yolcusu

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.