Yükleniyor...

HER ŞEYE RAĞMEN BU TAKIMDAN ÜMİTLİYİM.

Galatasaray, iyi stoper ve bir forvet alırsa şampiyonluğun her zaman adayıdır.

Berker Pakna 16 Ocak 2017 Pzt 08:42 305

Galatasaray camiasına 30 yıldır gönül veren naçizane bir gazeteci olarak, bundan sonra spordb.com aracılığıyla takımım hakkında birkaç kelam edebilme fırsatı bulmanın mutluluğunu yaşayarak yazıya başlamak istiyorum.

 

Sosyal medya olsun, spor basını olsun, sokaktaki taraftarlar olsun Galatasaray’dan oldukça ümitsiz. Yaşanılan olumsuzluklara bakıldığında pek de haksız sayılmazlar. Taraftarlar, transfer beklerken takımdan yollamalar oldu kadro iyice zayıfladı. Podolski’nin gitme ihtimali de bizleri oldukça ürkütüyor. Bunca olumsuz duruma rağmen, birader bu takımdan nasıl ümitlisin diye sorabilirsiniz. Anlatayım…

 

Kafamda her zaman 11’ler yaparım. Şöyle bir kaba taslak 11 yazdığımda:

 

Muslera, Sabri, Semih, Balta, Carole, Selçuk, De Jong, Bruma, Sneijder, Rodrigues, Eren isimleri ön plana çıkıyor. Linnes, Josue, Podolski (gitmezse), Sinan Gümüş, Yasin, Tolga Ciğerci de takıma sonradan oyuna girerek destek verebilir. İsim isim bakıldığında gerçekten hala kaliteli bir kadrosu var Galatasaray’ın işte beni ümitlendiren tam da bu kalite. Mühim olan bu oyuncuların kalitelerinin farkına varması ve Galatasaray’da oynadıklarını hatırlaması. E peki bu nasıl olacak? Alp Yalman, Levent Nazifoğlu’na işi tamamen bırakmayacak. Florya’ya gidecek. Futbolcularla sürekli bir araya gelecek. Gerekirse bağırıp çağıracak ve kendilerine gelmelerini sağlayacak. Eğer bu takım kendine gelir bir de iyi stoper ve bir forvet alırsa (ki almasa da yapacak bir şey yok) şampiyonluğun her zaman adayıdır ve sezon sonuna kadar yarışın içinde kalacaktır. Sevgiler.

Berker Pakna

En Son Yazıları

KİMSE G.SARAY'I KÜÇÜMSEMESİN!

MAÇI G.SARAY DEĞİL, RIEKERINK KAYBETTİ!

KAZANMA ALIŞKANLIĞI ÇOK ÖNEMLİ

HER ŞEYE RAĞMEN BU TAKIMDAN ÜMİTLİYİM.

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.