Yükleniyor...

ANTALYASPOR

Yeni başkan Aziz Çetin oldu

31 Mayıs 2021 Pzt 21:13 9165

Antalyaspor'da sezon içinde başkan Ali Şafak Öztürk, görevinden ayrılmıştı. Kulübün başkanlığını 3 ay boyunca Mustafa Yılmaz yaptı. Ziraat Türkiye Kupası'nda final oynayan ve sezonu 14.sırada bitiren Antalyaspor'da mevcut başkan Yılmaz görevinden resmen ayrıldı.

 

Antalyaspor'da yeni başkan yapılan toplantının ardından avukat Aziz Çetin oldu. Kulüpten konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulumuz, Başkanımız Mustafa Yılmaz'ın görevden ayrılacağını açıklamasından sonra bugün bir toplantı yapmıştır. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen toplantıda Av. Aziz Çetin'in Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirlenmesine, Mustafa Yılmaz'dan boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sami Güral'ın getirilmesine, başkan vekilliği görevinin ikiye çıkarılmasına ve Asbaşkan Sabri Gülel'in Başkan Vekili olarak görev almasına, Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan Karabulut'un Asbaşkanlığa getirilmesine karar verilmiştir."

En Son Haberler Tümü

TUR ZORA GİRDİ

İŞLEM TAMAM

''TEKLİF ALDIM''

ALTAY

YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

ANTALYASPOR

10 MİLYON EURO

AVRUPA DEVİ PEŞİNDE

İMZALAR PEŞ PEŞE

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

TRANSFER HABERİ

MORAL ZİYARETİ

TEKLİFİ KABUL ETTİ

6 AY YOK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.