Yükleniyor...

%65'İ TAMAM

Sinop Şehir Stadı için tarih verildi

21 Mayıs 2021 Cum 21:32 9130

Denize 100 metre mesafede 22 bin metrekare alan üzerine inşa edilen 10 bin seyirci kapasiteli Sinop Şehir Stadı içerisinde idari birimlerin yanı sıra tüm salon sporlarının yapılabileceği iki ayrı çok amaçlı salon da yer alıyor.

 

Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olması hedeflenen Sinop Şehir Stadı'nın 2022 yılında hizmete alınması bekleniyor.

 

Stat inşaatında incelemelerde bulunan Vali Erol Karaömeroğlu, gazetecilere, çok kullanışlı bir biçimde inşa edilen stadın yüzde 65'lik bölümünün tamamlandığını söyledi.

 

En son teknoloji ile inşa edilen stadın tamamlandığında ülke ve Sinop sporuna önemli katkılar sunacağını vurgulayan Karaömeroğlu, "İnşallah stadımızın tamamlanmasıyla kentimizin spor altyapısı da tamamlanmış olacak. Bu statla birlikte aynı zamanda kentimiz tüm ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmaya hazır hale geliyor. İnşallah gelecek yıl yapımı tamamlanacak stadımızı Karadeniz'in incisi Sinop'a kazandıracağız. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlimize, ülkemize hayırlı olsun" diye konuştu.

En Son Haberler Tümü

TARİHİ GALİBİYET

EURO 2020

TRANSFER HABERİ

TEKLİFLERİ DUYURDU

HENÜZ ADAY ÇIKMADI

GALİBİYET GOLÜNÜ ATTI

YENİ MALATYASPOR

GERİ DÖNDÜ

DUALARIMIZ ERİKSENLE

BİZE YARADI

EURO 2020

TFF 1.LİG

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

MİLLİ TAKIMDA YILDIZLAŞTI!

KÖTÜ BAŞLADIK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.