Yükleniyor...

EURO 2020

Milli mesai başlıyor

18 Mayıs 2021 Sal 11:20 9114

Milli takım, Antalya kampındaki ilk hazırlık maçını 27 Mayıs'ta Azerbaycan ile oynayacak. Daha öne 31 Mayıs'ta Kuzey İrlanda ile Antalya'da oynanacağı duyurulan maç ise rakip ekibin seyahat kısıtlaması nedeniyle Türkiye'ye gelemeyecek olmasından dolayı iptal edildi.

 

Ay-yıldızlı ekip, aynı tarihte bir başka takımla özel maç yapacak. A Milli Takımı'nın Antalya kampı 1 Haziran'da sona erecek.

 

İkinci kamp Almanya'da

 

A Milli Futbol Takımı, 2 Haziran'da ikinci etap kamp çalışmaları için Almanya'ya gidecek. Harsewinkel kasabasındaki bir otelde kampa girecek milliler, 3 Haziran'da EURO 2020 öncesin son hazırlık maçında Moldova ile Paderborn Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

 

Ay-yıldızlılar, EURO 2020 maçları için 10 Haziran'da İtalya'nın Roma kentine gidecek ve kampa girecek. EURO 2020'de A Grubu'nda mücadele edecek milli takım, açılış maçında İtalya ile 11 Haziran'da Roma Olimpiyat Stadı'nda oynayacak. 12 Haziran'da Azerbaycan'a gidecek millililer, Bakü'de kampa girecek ve A Grubu'ndaki diğer maçlarını 16 Haziran'da Galler, 20 Haziran'da İsviçre ile yapacak.

En Son Haberler Tümü

TARİHİ GALİBİYET

EURO 2020

TRANSFER HABERİ

TEKLİFLERİ DUYURDU

HENÜZ ADAY ÇIKMADI

GALİBİYET GOLÜNÜ ATTI

YENİ MALATYASPOR

GERİ DÖNDÜ

DUALARIMIZ ERİKSENLE

BİZE YARADI

EURO 2020

TFF 1.LİG

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

MİLLİ TAKIMDA YILDIZLAŞTI!

KÖTÜ BAŞLADIK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.