Yükleniyor...

FENERBAHÇE

Mert Hakan Yandaş'ın corona virüsü test sonucu pozitif

26 Mart 2021 Cum 19:11 10164

Fenerbahçe'de yapılan testler sonrasında corona virüsüne yakalanan futbolcuların sayısı 5'e yükselmişti. O futbolculardan birinin Mert Hakan Yandaş olduğu ortaya çıktı.

 

Tuzlaspor Teknik Direktörü Suat Kaya, Menemenspor'dan öğrencisi Mert Hakan Yandaş'ın performansını değerlendirdi ve yıldız futbolcunun corona virüsü testinin pozitif çıktığını söyledi.

 

Radyospor'a konuşan Suat Kaya, "Mert Hakan Yandaş; çok yönlü, kendisini sürekli yetiştiren, hedefleri olan ve kolektif futbolu benimseyen bir oyuncu. Mert Hakan inşallah Fenerbahçe'de başarılı olur. Fenerbahçe'de bir hoca değişimi de yaşandı umarım bu değişim Mert Hakan'ı olumlu yönde etkiler. Mert Hakan Yandaş'a geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. 4-5 tane takım arkadaşı ile corona virüsüne yakalanmış. Büyük kızım sağlıkçı olduğu için haberi ondan almıştım çok üzüldüm. İnşallah Mert Hakan en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve tekrar sahalara döner." ifadelerini kullandı.

En Son Haberler Tümü

MİLLİ TAKIMLAR

FENERBAHÇE

GALATASARAY

''AVCI'' FARKI

FENERBAHÇE

EURO 2020

SÖZLEŞMESİNİ UZATTI

TRANSFER HABERİ

İLK AYRILIK

LİGUE 1

VEDA ETTİ

DAVA SONUÇLANDI

İSTEĞİNİ BİLDİRDİ

AYRILIK GERÇEKLEŞTİ

YILLIK 6 MİLYON EURO

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.