Yükleniyor...

FENERBAHÇE

Vitor Pereira'nın yönetime sunduğu rapor ortaya çıktı

14 Temmuz 2021 Çrş 15:02 9117

Fenerbahçe’de yeni sezon öncesi kadro şekillenmeye başladı. Teknik direktör Vitor Pereira, Düzce Topuk Yaylası kampında yapılan çalışmaların ardından takımın iskeletini büyük ölçüde belirlerken, hazırlık maçlarının ardından kadroya son şeklini verecek.

 

Yönetim Sosa'yı göndermekten vazgeçti

 

Portekizli teknik adam gönderilmesi gündeme gelen Jose Sosa ve Luis Gustavo’nun takımda kalmasını istedi. Pereira’nın raporu sonrası yönetim, Arjantin ekiplerinden River Plate’nin istediği Sosa’nın gönderilmesinden vazgeçti. Oyun sisteminde esnek olan ve 3’lü oyun sistemini de denemeyi planlayan Pereira, Tisserand’ı da yeni sezonda değerlendirmeyi düşündüğü belirtildi.

 

Gönderilecek oyuncular belli oldu

 

Fenerbahçe’de yeni sezon öncesi kadro planlamasında gönderilecek yabancı oyuncular da belli oldu. Vitor Pereira’nın raporu doğrultusunda Diego Perotti, Zanka, Miha Zajc, Nabil Dirar, Kemal Ademi ve Mauricio Lemos ile yolların ayrılacağı belirtildi. Gönderilecek isimler arasında yer alan Samatta ise yıllık ücreti nedeniyle takımdan ayrılmak istemiyor.

En Son Haberler Tümü

TUR ZORA GİRDİ

İŞLEM TAMAM

''TEKLİF ALDIM''

ALTAY

YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

ANTALYASPOR

10 MİLYON EURO

AVRUPA DEVİ PEŞİNDE

İMZALAR PEŞ PEŞE

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

TRANSFER HABERİ

MORAL ZİYARETİ

TEKLİFİ KABUL ETTİ

6 AY YOK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.