Yükleniyor...

GALATASARAY

Forma tanıtımında Fenerbahçe'ye gönderme

14 Temmuz 2021 Çrş 15:00 9116

Galatasaray Kulübü, 2021/2022 sezonunda giyeceği formaların tanıtımını yaptı. Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamada, deplasman formasında 2011/2012 yılında Kadıköy'de kazandıkları kupaya gönderme yapıldı. Galatasaray'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

 

İlk ve tek vurgusu

 

"Galatasaray’ın ‘İLK VE TEK” hikayesini anlatan yeni koleksiyonu taraftarlar ile buluşuyor. Galatasaray ve Nike, İlk ve Tek hikayesini başlatan iç saha ve deplasman formalarını tanıttı.

 

2021-2022 koleksiyonu iç saha formasındaki diyagonal tasarımda Galatasaray’ın Avrupa’da oynadığı ilk maçta giydiği formadan esinlenildi. İlk ve Tek hikayesini başlatan ve yeni tasarımda da bunu anlatan forma aynı zamanda Galatasaray’ın Türk futbolunu Avrupa’ya açan öncü olduğunun da net bir sembolü haline geliyor.

 

Deplasman formamızın hikayesi ise Galatasaray’ın 2011-2012’de kazandığı şampiyonluğa adeta göz kırpıyor. Karanlığı kaldırdığı kupa ile aydınlatan takımımızı siyah üzerine sarı kırmızı bant tasarımı ile formamıza işleyerek bu başarıyı ölümsüzleştirdi. Maç önü formamız ise takımımızın mücadeleci ruhunu estetik bir tasarımla birleştiriyor."

En Son Haberler Tümü

TUR ZORA GİRDİ

İŞLEM TAMAM

''TEKLİF ALDIM''

ALTAY

YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

ANTALYASPOR

10 MİLYON EURO

AVRUPA DEVİ PEŞİNDE

İMZALAR PEŞ PEŞE

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

TRANSFER HABERİ

MORAL ZİYARETİ

TEKLİFİ KABUL ETTİ

6 AY YOK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.