Yükleniyor...

Hannover 96 II - Hamburg II

Spordb.com ile önizleme

20 Kasım 2019 Çrş 11:22 10097

Almanya Regionalliga Kuzey Grubu 19. Hafta mücadelesinde, 17 puan -15 averaj ile 14. sırada yer alan Hannover 96 II, 21 puan 8 averaj ile 12. sırada yer alan Hamburger SV II ile karşı karşıya geliyor.

 

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 9 Resmi Maçta:

 

  • Hannover 96 II 4, Hamburger SV II 2 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Hannover 96 II 16 gol atarken, Hamburger SV II 12 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.

 

Bilinmesi Gerekenler

 
*Hannover 96 II bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da mağlup oldu.Hannover 96 II bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 mağlubiyet elde etti.Hannover 96 II bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 3 lig maçında 2 mağlubiyet elde etti.
 
*Hamburger SV II bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.
 
*Hamburger SV II bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı.Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 2 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı.
 
*Hamburger SV II bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.Hamburger SV II bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.Hannover 96 II bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.Hannover 96 II bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 2 maçta ilk yarıları geride kapattı.Hamburger SV II bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.
 
*Hannover 96 II bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez karşılıklı gol oldu.Hamburger SV II bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu.Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.

En Son Haberler Tümü

Antalyaspor

Sosyal medyadan duyurdu

Fenerbahçe

Format değişti

Fenerbahçe

Galatasaray

Fenerbahçe

Beşiktaş

Fenerbahçe

"Burada devam etmeyecek gibi"

'Yaşlı, yaşlı, benim yaşımda'

'Şampiyon ikili!'

Üst üste 3. kez

Fenerbahçe

Şampiyonlar Ligi

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.