Yükleniyor...

"OYNAMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

Gianluigi Buffon: 4-5 yıl daha oynayabilirim

18 Temmuz 2021 Paz 13:12 9116

Futbola başladığı Parma'ya yeniden dönerek kariyerini sürdüren 43 yaşındaki Gianluigi Buffon, 4-5 yıl daha futbol oynayabileceğini söyledi.

 

Buffon yaptığı açıklamada kendisini zinde hissettiğini belirterek, "Parma ile ilk maçıma çıktığımdan bu yana 21 yıl geçti. Bu da yaklaşık 9000 gün demek. Bir sporcu, kaleci ve özel bir insan olduğumu kanıtlama arzum sürüyor. Bu yüzden oynamaya devam etmek istiyorum" diye konuştu.

 

"ÇOK FAZLA DENEYİM KAZANDIM"

 

Buffon açıklamasının devamında, "Benim yaşımda oynamaya devam edip etmeyen olduğunu bilmiyorum ama önümüzdeki 4-5 boyunca iyi şeyler yapabilirim. Fiziksel olarak iyi hissediyorum. Ayrıca çok fazla deneyim kazandım" diye konuştu.

 

"PARMA'YI SEÇERKEN HİÇ ŞÜPHE ETMEDİM"

 

Transfer sürecinde kendisini heyecanlandıran teklifler üzerinde durduğunu belirten deneyimli eldiven, "Doğru motivasyon olmadığında veya kalbinize dokunmayan bir seçim yaparsanız kafanızda şüpheler olabilir. Ben Parma'yı seçerken tabii ki hiç şüphe yaşamadım" şeklinde görüşlerini bildirdi.

En Son Haberler Tümü

TUR ZORA GİRDİ

İŞLEM TAMAM

''TEKLİF ALDIM''

ALTAY

YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

ANTALYASPOR

10 MİLYON EURO

AVRUPA DEVİ PEŞİNDE

İMZALAR PEŞ PEŞE

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

TRANSFER HABERİ

MORAL ZİYARETİ

TEKLİFİ KABUL ETTİ

6 AY YOK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.