Yükleniyor...

PREMİER LİG

Wolves'tan ayrılan Nuno Espirito'ya Tottenham talip

22 Mayıs 2021 Cts 09:40 9142

Wolverhampton Wanderers'ta 4. sezonunu geçiren Nuno Espirito kulüpten ayrılıyor. Portekizli çalıştırıcı bugün kulübün internet sitesinden yaptığı açıklama ile kararını duyurdu.

 

47 yaşındaki çalıştırıcı, Premier Lig'in son haftasında pazar günü sahasında Manchester United'ı konuk edecek Wolves'un başında son maçına çıkacak.

 

Wolves Yönetim Kurulu Başkanı Jeff Shi, "Pazar günü bizim için çok özel olacak. Taraftarlarımız bir yıldan fazla süre sonra yeniden stadyumda olacak; ama Wolves tarihi için önemli birisine iyi bir veda yapacağız." dedi.

 

Kulüp sitesine konuşan Nuno Espirito Santo, "İlk önce bizim yukarılara çıkmamızda önemli bir parça olan taraftarımıza ve şehir insanına, bizi evimizde hisstiren insanlara teşekkür etmek istiyorum. En önemlisi baştan beri çalışmalarımıza sadık oldukları için, kararlılıları için ve çok çalıştıkları için oyuncularıma teşekkür ederim. Onlar bu muhteşem yolculuğu bize mümkün kıldılar. Pazar günü çok duygusal olacak ama taraftarlar Molineux'a geleceği için çok mutluyum. Birlikte çok özel bir an paylaşacağız."

 

Espirito Santo ve Jose Mourinho'yu gönderen Tottenham Hotspur ilgileniyor.

En Son Haberler Tümü

TARİHİ GALİBİYET

EURO 2020

TRANSFER HABERİ

TEKLİFLERİ DUYURDU

HENÜZ ADAY ÇIKMADI

GALİBİYET GOLÜNÜ ATTI

YENİ MALATYASPOR

GERİ DÖNDÜ

DUALARIMIZ ERİKSENLE

BİZE YARADI

EURO 2020

TFF 1.LİG

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

MİLLİ TAKIMDA YILDIZLAŞTI!

KÖTÜ BAŞLADIK

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.